Білозерська селищна рада розробила проект “Про затвердження Правил благоустрою”

Повідомлення про оприлюднення  проекту рішення  регуляторного акту “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території  Білозерської селищної ради”.

Відповідно до ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акту, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.04 №308, Білозерська селищна рада, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, повідомляє про оприлюднення проекту рішення Білозерської селищної ради «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку на території Білозерської селищної ради»  на офіційному сайті Білозерської селищної ради та на інформаційному стенді селищної  ради з аналізом його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції в письмовій чи електронних формах приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою:вул. Свободи, 83 смт.Білозерка Білозерського району Херсонської області та електронною адресою: posbel @ukr.net.

Пропозиції (зауваження) подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих пропозицій (зауважень).

Скачати документи можна за посиланнями нижче:

Проект-рішення “Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території Білозерської селищної ради”

Правила благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території Білозерської селищної ради.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення Білозерської селищної ради  «Про затвердження Правил благоустрою, забезпечення чистоти і порядку на території Білозерської селищної ради».