Підсумки наради керівників навчальних закладів в Білозерці

29 серпня у приміщенні наукового ліцею ім. Печерського відбулась підсумкова нарада керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти, культури та мистецької школи Білозерської ОТГ. Окрім керівників навчальних закладів на нараді були присутні: голова селищної ради Антоніна Чередник, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Валерій Білоус та головні спеціалісти селищної ради Юлія Лісова, Людмила Бондаренко, Вікторія Незбай і Тетяна Долінченко.

На початку наради виступив Валерій Білоус, який доповів про підсумки діяльності відділу освіти, культури, молоді та спорту, закладів дошкільної, загальної середньої освіти, культури та мистецької школи Білозерської селищної ради за перше півріччя 2018 року та завдання на 2018/19 навчальний рік.

В ході наради проаналізовано учнівський контингент та сформовано попередню мережу закладів загальної середньої освіти ОТГ на 2018-2019 навчальні роки. Так, у 2018-2019 н.р. функціонуватиме 4 заклади повної загальної середньої освіти та 1 заклад початкової освіти – науковий ліцей, в яких, за прогнозами, здобуватимуть освіту 1601 учні.

Корисна інформація:

У 2018 році 1 вересня припадає на вихідний день (субота), тому на території Білозерської ОТГ святкові заходи з нагоди Дня знань будуть проводитись 3 вересня.

Важливим питанням стало вирішення підвозу вихованців-учнів до закладів освіти. З 3-го вересня підвіз будуть здійснювати два шкільних автобуси та орендований транспортний засіб.

На керівників навчальних закладів покладена відповідальність забезпечити дотримання у їдальнях та харчоблоках закладів освіти Санітарного регламенту (у яслах-садків) та Державних санітарних вимог та норм (у закладах загальної середньої освіти), а саме: здійснювати постійний контроль за роботою їдалень та харчоблоків; проводити у закладах профілактичні заходи з попередження харчових отруєнь та поширення інфекційних захворювань.

Також, члени наради вирішили направити на курси підвищення кваліфікації старших медсестр закладів дошкільної освіти та медичних сестер закладів загальної середньої освіти. Зокрема, забезпечити проходження медичними працівниками закладів освіти курсів підвищення кваліфікації та атестації.

В кінці наради селищний голова побажала працівникам освітніх закладів терпіння та наполегливості у вихованні підростаючого покоління. Зазначимо, що Антоніна Чередник розповіла, що у планах селищної ради є обладнання шкіл фільтрами для очищення води та встановлення питних фонтанчиків, де школярі зможуть пити якісну воду.