17 тур Чемпіонату Футбольної ліги Білозерського району: перемога Іскри та поразка лідера

17 тур Чемпіонату Футбольної ліги Білозерського району серед аматорських команд видався результативним і багатим на несподіванки.

Музиківський Зеніт обіграв лідера чемпіонату станіславську Бригантину з рахунком 3:2. Тепер у дніпровського Гроно є відмінна можливість завоювати лідерство у турнірній таблиці. Дніпровці відстають від Бригантини на 2 очки, але мають гру в запасі.

Білозерська Іскра порадувала власних фанатів на стадіоні «Харчовик». З рахунков 4:1 була бита широкобалківська Атлантика. Перемога дала змогу піднятися Іскрі на дев’яту сходину чемпіонату.

Сенсацією закінчився матч у Благодатному. Місцева Комета переграла Цареводар з Правдіно 2:0. Проте Цареводар направив протест, у зв’язку із участю у матчі трьох гравців Комети, які не заявлені за команду. Протест розглянуть на позачерговому засіданні Федерації Білозерської футбольної ліги.

Аутсайдер чемпіонату токарівський Дніпро нічого не зміг протиставити у гостях томинобалківському Темпу. Табло зафіксувало розгромну поразку Дніпра 6:1.

Цієї неділі, 2-го вересня, на стадіоні «Скіф» ДЮСШ Нижніх Сірогоз відбудеться традиційний міжрайонний турнір серед аматорських команд з футболу, присвячений пам’яті А.В. Дудки.

До участі в змаганнях запрошені команди: Іскра (Білозерка), Юг-Свет (Херсон), Тарпан (Нижні Сірогози), Хлібороб (Нижні Торгаї), Водовод (Іванівка), Руслан (Веселівський район Запорізької області), Еммануїл Фарм (Каїри) та Горностаївка ОТГ.

Початок ігор о 9:30.

БФЛ 17