Мешканцям Білозерки надали Безоплатну правову консультацію

Сьогодні, 29 серпня, у рамках проекту «Я маю право», Білозерку відвідали Заступник начальника Головного територіального управління юстиції з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Григорій Галковський та провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції Олександра Бельдюгіна.

В рамках проекту «Я маю право» проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами.

У приміщенні Білозерської селищної ради спеціалісти управління юстиції провели зустріч з селищним головою Антоніною Чередник та начальником відділу ЦНАП Іриною Гребенюк. Зокрема, було вирішене питання щодо надання методичної та практичної допомоги відділу ЦНАП у сферах реєстрації бізнесу, землі, тощо.

В цей час, у центрі Білозерки працював намет «Я маю право». Кожен бажаючий міг отримати безкоштовну правову консультацію та буклети з потрібною юридичною інформацією.