Турнір з пляжного самбо у Білозерці визначив чемпіона

У суботу 18 серпня Білозерка приймала турнір з пляжного самбо. Змагання відбулися на пляжі озера Біле, де був встановлений ринг з піску.

Пляжне самбо досить новий вид спорту. Перемога здобувається кидком, або за активністю. Завдавати удари не можна, в хід йде тільки борцівська техніка.

У Білозерському турнірі взяли участь бійці з усієї України, різних вікових та вагових категорій, починаючи з 20 і закінчуючи 90+ кілограмів.

Почесними гостями спортивного свята стали заступники селищного голови Олександр Піскун та Тетяна Самойлова і секретар селищної ради Євген Шепель.

В головному бою вечора, у важкій ваговій категорії, зійшлися самбіст з Києва Вадим Скрипаль та херсонський боєць Євген Паніч.

Боротьба за перше місце була напруженою, ні один з борців не хотів поступатися, але нічиєї бути не могло. Технічний Євген Паніч виявився спритнішим і переміг кидком.

Слід зазначити, що Євген Паніч є двократним призером чемпіонату України по дзюдо та бронзовим призером чемпіонату Європи серед кадетів з самбо. Його суперник Вадим Скрипаль – тренер молодіжної збірної України з самбо та неодноразовий переможець борцівських турнірів.

Змагання пройшли на високому рівні у дружній обстановці, адже спортсмени – суперники тільки на ринзі, а поза ним вони друзі, яких об’єднує мета – пропагувати спорт та активний спосіб життя. Всі призери турніру отримали медалі та грамоти.

Навіть дощ, який розпочався на нагородженні, не зміг завадити яскравому видовищу. По закінченню турніру на учасників та гостей чекав соковитий шашлик зі смачною юшкою.

Білозерська селищна рада взяла коментар в організатора турніру Івана Сергійовича Литвиненка.