Перепис свиней в Білозерці у зв’язку зі спалахом африканської чуми

У звя’зку зі спалахом африканської чуми свиней (АЧС) в селах Кізомис та Надеждівка, сьогодні 16 липня потрібно провести облік поголів’я свиней в Білозерці. Робиться це для того, аби під час спалаху АЧС в Білозерці, спеціалісти управління Держпродспоживслужби змогли оперативно ліквідувати розповсюдження зараження. У Білозерці за перепис взялися працівники селищної ради разом з небайдужими депутатами.

Прохання місцевим жителям, не приховувати інформацію щодо наявності поголів’я свиней у власності, адже держава компенсує вам збитки, якщо в Білозерці спалахне АЧС, у розмірі – 38 гривень за кілограм живого м’яса. Тим жителям, хто не надав правдиву інформацію або приховав її – збитки відшкодовуватися не будуть. Мешканців, яких під час  перепису не було вдома і у їхній власності є свині –  прохання звернутися у Білозерську селищну раду, або за телефоном 05547 3-38-18 та зареєструвати кількість свиней.