7 липня день Івана Купала відсвяткували жителі Надеждівки

Народне гуляння пройшло на майданчику біля центрального ставка. Ведучими свята були староста Надеждівського округу Олександр Івченко та Світлана Кошолап. Директор Надеждівського будинку культури Ольга Піскун підготувала зі своїми підопічними театральну культурну програму для жителів села та гостей. Одягнена в народні костюми молодь стала справжньою перлиною свята. Окрім цього, глядачів розважали співочими номерами: Людмила Стенгецька, Віталій Синяк, Ніколь Орлова та Віталій Дружинін.

Для дітей встановили ігровий майданчик з батутом та надувною гіркою. Гості свята змагалися у влучності стрільбі у тирі. Завдяки приватному підприємцю Людмилі Зеленкевич бажаючі могли поласувати відбірним шашликом, морозивом та солодкою водою.

Не обійшлось і без традиційних народних обрядів: дівчата гадали на судженого, плели вінки та запускали їх у воду, прикрашали «Марену», спалювали «Купала». Окрасою свята стало яскраве вогнище. Через багаття стрибали сміливі юнаки разом з дівчатами та водили хоровод. Продовжилось гуляння святковою дискотекою.