Виконавчий апарат

П І Б Посада в селищній раді
Чередник Антоніна Іванівна Селищний голова
Піскун Олександр Миколайович Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (економічного розвитку, обліку та управління комунальною власністю)
Самойлова Тетяна Вікторівна Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради (з соціального захисту та гуманітарної політики)
Шепель Євген Олександрович Секретар ради
Коломоєць Марина Володимирівна Секретар виконавчого комітету
Данильченко Тетяна Володимирівна Спеціаліст І категорії з кадрових питань
Піскун Андрій Миколайович Провідний спеціаліст по зв’язкам громадськістю
Петрова Ольга Григорівна Діловод
Івченко Олександр Олександрович Староста Надеждівського старостинського округу
Слободянюк Володимир Сергійович Староста Томинобалківського старостинського округу
Вознюк Антон Михайлович Провідний спеціаліст юрисконсульт
Чегодаєва Ірина Вікторівна Спеціаліст ІІ категорії юрисконсульт
Шевейко Сергій Володимирович Провідний спеціаліст-інспектор праці
Гончаренко Дмитро Володимирович Інспектор з питань громадського порядку
Огороднік Микола Іванович Водій легкових автомобілей
Мізера Л.В. Прибиральниця службових приміщень
Литвин А.А. Прибиральниця службових приміщень
Маркова В.К. Прибиральниця службових приміщень
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Білоус Валерій Сергійович Начальник відділу
Лісова Юлія Юріївна Головний спеціаліст
Долінченко Тетяна Євгеніївна Головний спеціаліст
Незбай Вікторія Вікторівна Головний спеціаліст
Бондаренко Людмила Миколаїна Головний спеціаліст
Відділ фінансового та бухгалтерського обліку
Бєляєва Інна Миколаївна Головний бухгалтер
Поліщук Наталія Євгенівна Головний спеціаліст — економіст
Нетилько Наталя Василівна Головний спеціаліст з бухгалтерського обліку
Дяченко Ірина Михалівна Головний спеціаліст з бухгалтерського обліку
Остролуцька Наталія Леонідівна Провідний спеціаліст — економіст
Марко Ірина Володимирівна Провідний спеціаліст з бухгалтерського обліку
Науменко Ірина Миколаївна Провідний спеціаліст з бухгалтерського обліку
Вдовиченко Олена Вікторівна Провідний спеціаліст – фінансист
Довга Світлана Іванівна Інспектор з бухгалтерського обліку
Тимченко Лідія Йосипівна Інспектор з бухгалтерського обліку
Нечай Тетяна Олександрівна Інспектор з бухгалтерського обліку
Рева Олена Миколаївна Інспектор з бухгалтерського обліку
Мануйло Ірина Павлівна Інспектор з тендерних закупівель
Відділ земельних ресурсів
Кохан Юрій Володимирович Начальник відділу
Грек Антоніда Іванівна Інспектор із земельних питань
Балакан Лариса Степанівна Інспектор із земельних питань (Томинобалківський старостинський округ)
Пилипенко Наталя Олександрівна Спеціаліст ІІ категорії із земельних питань (Надеждівський старостинський округ)
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Долженко Ірина Миколаївна Начальник відділу
Яковлєва Тамара Михайлівна Інспектор з благоустрою та екології
Ліскова Надія Петрівна Спеціаліст І категорії із розробки проектів розвитку
Відділ Центр по наданню адміністративних послуг
Гребенюк Ірина Василівна Начальник відділу
Герич Наталія Андріївна Державний реєстратор
Логвіненко Наталія Леонідівна Адміністратор
Дяченко Олег Михайлович Спеціаліст 1 категорії
Грабовська Інна Леонідівна Адміністратор (Томинобалківський старостинський округ)
Романова Вікторія Олегівна Спеціаліст 1 категорії (Томинобалківський старостинський округ)
Харчук Надія Григорівна Адміністратор (Надеждівський старостинський округ)
Круглій Валентина Вікторівна Спеціаліст 1 категорії (Надеждівський старостинський округ)
Відділ з питань соціальної роботи та надання соціальних послуг
Шавиріна Лариса Федорівна Начальник відділу
Масюткіна Наталія Миколаївна Головний спеціаліст
Торопенко Світлана Іванівна Соціальний робітник
Шимчук Лідія Петрівна Соціальний робітник
Питомець Лариса Андріївна Соціальний робітник
Полякова Любов Леонідівна Соціальний робітник
Назірова Наталя Олександрівна Інспектор