Виконавчий апарат

ВИКОНАВЧИЙ АПАРАТ

П І Б

Посада в селищній раді

Чередник Антоніна Іванівна Селищний голова
Піскун Олександр Миколайович Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради (економічного розвитку, обліку та управління комунальною власністю)
Самойлова Тетяна Вікторівна Заступник голови з питань діяльності виконавчих органів ради (з соціального захисту та гуманітарної політики)
Шепель Євген Олександрович Секретар ради
Коломоєць Марина Володимирівна Секретар виконавчого комітету
Данильченко Тетяна Володимирівна Спеціаліст І категорії з кадрової роботи
Івченко Олександр Олександрович В.о. старости Надеждівського старостинського округу
Чегодаєва Ірина Вікторівна Спеціаліст ІІ категорії з юридичного забезпечення
Вознюк Антон Михайлович Провідний спеціаліст з юридичного забезпечення
Дацюк Людмила Володимирівна прибиральниця
Литвин Алла Адамівна прибиральниця
Маркова Віра Костянтинівна прибиральниця
Гончаренко Дмитро Володимирович Інспектор з питань громадського порядку
Огороднік Микола Іванович Водій
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
Білоус Валерій Сергійович Начальник відділу
Лісова Юлія Юріївна Головний спеціаліст
Долінченко Тетяна Євгеніївна Головний спеціаліст
Незбай Вікторія Вікторівна Головний спеціаліст
Відділ фінансового та бухгалтерського обліку
Довга Світла Іванівна Головний бухгалтер
Поліщук Наталія Євгенівна Головний спеціаліст — економіст
Остролуцька Наталія Леонідівна Провідний спеціаліст — економіст
Мануйло Ірина Павлівна Інспектор з тендерних закупівель
Вдовиченко Олена Вікторівна Провідний спеціаліст – фінансист
Відділ земельних ресурсів
Кохан Юрій Володимирович Начальник відділу
Пилипенко Наталя Олександрівна Спеціаліст ІІ категорії із земельних питань
Балакан Лариса Степанівна Інспектор із земельних питань
Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства
Яковлєва Тамара Михайлівна Інспектор з благоустрою та екології
Ліскова Надія Петрівна Спеціаліст І категорії із розробки проектів розвитку
Центр по наданню адміністративних послуг
Герич Наталія Андріївна Спеціаліст І категорії з соціальних питань, адміністратор
Логвіненко Наталія Леонідівна Спеціаліст І категорії з соціальних питань, адміністратор
Петрова Ольга Григорівна Статистик
Романова Вікторія Олегівна Статистик
Круглій Валентина Вікторівна Статистик
Харчук Надія Григорівна Інспектор
Грабовська Інна Леонідівна Інспектор
Відділ з питань соціальної роботи та надання соціальних послуг
Шавиріна Лариса Федорівна Начальник відділу
Масюткіна Наталія Миколаївна Головний спеціаліст у справах сімї, молоді
Торопенко Світлана Іванівна Соціальний робітник
Шимчук Лідія Петрівна Соціальний робітник
Питомець Лариса Андріївна Соціальний робітник
Полякова Любов Леонідівна Соціальний робітник
Назірова Наталя Олександрівна Інспектор