Шановні мешканці Білозерської об’єднаної територіальної громади

З метою покращення розуміння, підвищення готовності та стійкості до ризиків, пов’язаних з сільськогосподарською посухою у 2019 році був сформований Консорціум Зменшення Ризику – це група міжнародних та місцевих неурядових організацій, що реалізують свої активності на національному, регіональному та місцевому рівнях. У 2021 році Консорціум виконує проект щодо зональної оцінки ризиків і оцінку зменшення ризику посухи на території Херсонської області.

За відсутності належного управління посуха є однією з рушійних сил опустелювання та деградації земель, які збільшують вразливість екосистем і соціальну нестабільність, особливо у сільській місцевості.

З 27 жовтня до 15 листопада 2021 року в рамках дослідження «Зменшення ризиків від посух» неурядова організація Ініціатива ІМРАСТ, партнер Консорціум Зменшення Ризику планує провести опитування підприємств (мікро/малі/середні фермерські господарства) та домогосподарств, які вирощують власні врожаї у Херсонській області.

У разі зацікавленості щодо участі в опитуванні рекомендуємо звертатися до представника неурядової організації Ініціатива ІМРАСТ – Ольги Селезньової (063)3516983.

Виконком Білозерської селищної ради