Заборона застосування родентицидів з діючою речовиною бродіфактум!!!

Шановні мешканці територіальної громади

Відповідно до розпорядження голови Херсонської обласної державної адміністрації від 15 липня 2021 року № 592 «Про заборону застосування на території Херсонської області в межах 40-кілометрової зони Біосферного заповідника «Асканія-Нова ім. Ф.Е. Фальц-Фейна НААН України родентицидів з діючою речовиною бродіфактум» заборонено застосування родентицидів з діючою речовиною бродіфактум.

Втім, в Державному реєстрі пестицидів і агрохімікатів, дозволених до використання в Україні, представлені родентициди хімічного походження з  діючою речовиною бродіфактум, бромодіалон, флокумафен, які призводять до загибелі тварин і птахів, через численні внутрішні кровотечі.

Враховуючи вищевикладене для підтримки екологічної безпеки та збереження економічної доцільності сільськогосподарського виробництва оптимальним рішенням є впровадження біологічного землеробства, використання екологічно безпечних нехімічних методів захисту рослин аграрними підприємствами, які не шкодять біологічному різноманіттю природи.

Відмова від застосування пестицидів – прямий шлях до захисту навколишнього середовища від подальшого забруднення, покращення внутрішньої якості продуктів харчування.

Виконавчий комітет Білозерської селищної ради