Шановні жителі Білозерської територіальної громади!

Шановні жителі Білозерської територіальної громади!

 Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції Просимо Всіх мешканців Білозерської ОТГ дотримуватись карантинних обмежень «червоного» рівня епідемічної небезпеки на території Білозерської селищної ради та вакцинуватися. 

На жаль, в Україні та безпосередньо в нашому регіоні спостерігається стрімке погіршення епідемічної ситуації щодо COVID-19 – кількість нових випадків зараження зростає кожного дня.

Наразі в Україні є достатня кількість якісних та визнаних у світі вакцин, якими ми можемо щепитися безкоштовно та у найкоротші терміни – кожна з них ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби й рятує життя.

Чому ж важливо вакцинуватися від COVID-19? Передусім, для того, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – рідних, колег чи просто людей, які їдуть поруч з нами у транспорті. Причому щепитися варто навіть тим людям, які вже перехворіли, адже імунітет після перенесеної хвороби залежить від особливостей організму кожної окремої людини.

Важливо: чим більше людей зроблять щеплення, тим швидше заходи профілактики COVID-19 стануть не потрібними, а відтак – уся країна зможе повернутися до звичного життя.

Водночас, необхідними залишаються носіння масок, користування дезинфікуючими засобами та дотримання соціальної дистанції. Так само слід залишатися вдома та утримуватися від відвідування місць значного скупчення людей, якщо ви маєте симптоми ГРВІ.

Просимо усіх не зволікати і записатися на щеплення, щоб захистити себе та близьких від COVID-19.

 

 

Міцного здоров’я усім нам!

 

Інші новини