Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №21

БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Протокол засідання комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №21

від 29 жовтня 2021 року                                                                                смт Білозерка

Головував Царюченко О.В. – заступник селищного голови.

Присутні: члени комісії – Самойлова Т.В., Коломоєць М.В., Кисіль О.В., Білоус В.С., Москаленко О.М..

Запрошені: Черноус О.Г., Козльонкова І.Я..

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про розгляд листа Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради, щодо температурного режиму в закладах дошкільної освіти.

СЛУХАЛИ:

1. Про температурний режим по закладам дошкільної освіти Білозерської селищної ради.

ІНФОРМУВАВ: Царюченко О.В. про ситуацію, яка склалася в закладах дошкільної освіти.

ІНФОРМУВАВ: Черноус О.Г. про моніторингове відстеження дотримання температурного режиму у закладах дошкільної освіти територіальної громади, яке здійснено разом з представниками Управління освіти, культури, молоді та спорту.

ІНФОРМУВАВ: Козльонкова І.Я, про ситуацію щодо температурного режиму у закладах дошкільної освіти територіальної громади.

ІНФОРМУВАВ: Самойлова Т.В. щодо потреб Білозерської лікарні.

За результатами засідання комісія вирішила :

• Начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області Козльонковій Ірині Ярославівні призупинити освітній процес до виправлення ситуації та повернення до температурних норм в приміщеннях, встановлених Санітарним регламентом для закладів дошкільної освіти у Білозерському ясла-садку №2, Білозерському ясла-садку №4, Білозерському ясла-садку №5, Дніпровському ясла-садку, Велетенському ясла-садку.

Голосували За – 6; Проти – 0; Утримались – 0; Не голосували – 0.

• Забезпечити висвітлення рішень місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.