Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

 

Протокол засідання комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 16

 

від 11 жовтня 2021 року                                                                                     смт Білозерка

 

Головував Царюченко О.В. – заступник селищного голови.

Присутні члени комісії – Самойлова Т.В.,Козльонкова І.Я., Білоус В.С., Коломоєць  М.В., Кисіль О.В., Чорі І.В., Доманський Д.С.,  Чижов О.С., Король С.В., Москаленко О.М.

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про роботу навчальних закладів Білозерської ОТГ в період карантинних обмежень.
 2. Про ситуацію яка склалася з газопостачанням у бюджетних установах Білозерської територіальної громади та комунальних неприбуткових підприємствах охорони здоров’я, що фінансуються з місцевих бюджетів на осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

 

 

СЛУХАЛИ:

 1. Про роботу навчальних закладів Білозерської об’єднаної територіальної громади в період карантинних обмежень.

 

ІНФОРМУВАВ: Білоус В.С. щодо відновлення освітнього процесу Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. О.Я. Печерського, а також щодо відновлення освітнього процесу за очною формою навчання у 5 – 11 класах, у зв’язку з тим, що загальна кількість вакцинованих та працівників, які одужали становить  85 % .

Про захворюваність короновірусною інфекцією здобувачами освіти.

ІНФОРМУВАВ: Білоус В.С. по Дніпровській загальноосвітній школі, по Білозерському закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. О.Я. Печерського.

Про захворюваність короновірусною інфекцією вчителя початкових класів  по Кізомиській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів.

ІНФОРМУВАВ: Білоус В.С. по Кізомиській ЗОШ І – ІІІ ступенів.

 1. Про ситуацію яка склалася з газопостачанням у бюджетних установах Білозерської територіальної громади та комунальних неприбуткових підприємствах охорони здоров’я, що фінансуються з місцевих бюджетів на осінньо-зимовий період 2021/2022 років.

ІНФОРМУВАВ: Царюченко О.В. надзвичайна ситуація – обстановка на окремій території чи суб’єкті господарювання на ній або водному об’єкті, яка характеризується порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, спричинена катастрофою, аварією, пожежею, стихійним лихом, епідемією, епізоотією, епіфітотією, застосуванням засобів ураження або іншою небезпечною подією, що призвела (може призвести) до виникнення загрози життю або здоров’ю населення, великої кількості загиблих і постраждалих, завдання значних матеріальних збитків, а також до неможливості проживання населення на такій території чи об’єкті, провадження на ній господарської діяльності (п. 24 ч. 2 ст. 2 Кодексу цивільного захисту України).

Стрімке зростання захворюваності на гострі респіраторні хвороби, в тому числі на COVID – 19, відсутність надання послуги з постачання природного газу з боку газопостачальних компаній для бюджетних установ  Білозерської об’єднаної територіальної громади та комунальних неприбуткових підприємствах охорони здоров’я , що фінансуються з місцевих бюджетів, і неминуче призведе до розгерметизації труб теплопостачання зниження постійної температури в приміщеннях, вимушене використання несертифікованих електричних опалювальних приладів, що є небезпечним, через високе навантаження на мережі електропостачання та загрози пожежі або вибуху через підвищений вміст кисню у ковідних лікарнях.

В свою чергу зазначена ситуація спричинить техногенну надзвичайну ситуацію, пов’язану з аваріями систем життєзабезпечення, порушенням нормальних умов життєдіяльності населення, загрозами пожеж та вибухів в бюджетних установах Білозерської ОТГ, а в подальшому  до виникнення масштабної медико-біологічної надзвичайної ситуації в умовах поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19, що загрожуватиме життю та здоров’ю населення Білозерської територіальної громади.

За результатами засідання комісія вирішила:

 1. Начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області Козльонковій Ірині Ярославівні відновити освітній процес Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. О.Я. Печерського, а також відновити освітній процес за очною формою навчання у 5 – 11 класах з 12 жовтня 2021 року.
 2. Начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області Козльонковій Ірині Ярославівні призупинити освітній процес у 1 класі  Білозерського закладу повної загальної середньої освіти № 1 ім. О.Я. Печерського по 18 жовтня 2021 року включно.
 3. Начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області Козльонковій Ірині Ярославівні призупинити освітній процес у 6 класі  Дніпровської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Білозерської селищної ради по 19 жовтня 2021 року включно.
 4. Начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області Козльонковій Ірині Ярославівні призупинити освітній процес у 1 класі Кізомиської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області по 19 жовтня 2021 року включно.
 5. Визнати ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам та комунальних неприбуткових підприємствах охорони здоров’я, що фінансуються з місцевих бюджетів на осінньо-зимовий період 2021/2022 років та подальшим виникненням загрози життю та здоров’ю населення Білозерської об’єднаної територіальної громади та завдання значних матеріальних збитків, відповідно до пункту 24 частини першої статті 2 Кодексу цивільного захисту України, надзвичайною ситуацією.
 6. Надзвичайну ситуацію, що склалася у зв’язку з відсутністю постачання природного газу бюджетним установам та комунальних неприбуткових підприємствах охорони здоров’я, що фінансуються з місцевих бюджетів на осінньо-зимовий період 2021/2022 років, відповідно до Національного класифікатора надзвичайних ситуацій ДК 019 : 2010, пункту 5.1 Порядку класифікацій надзвичайних ситуацій за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року № 368, класифікувати як надзвичайну ситуацію техногенного характеру (код НС 10800 – НС унаслідок аварій на системах життєзабезпечення) регіонального рівня.
 7. Секретарю комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій забезпечити висвітлення протоколу на офіційному сайті та на інформаційній дошці Білозерської селищної ради.

 

Заступник голови комісії                                                                                    О.В. Царюченко

 

Секретар комісії                                                                                                   М.В. Коломоєць

 

 

Інші новини