Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

БІЛОЗЕРСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Протокол засідання комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 15

від 08 жовтня 2021 року                                                                                     смт Білозерка

Головував Царюченко О.В. – заступник селищного голови.

Присутні члени комісії – Самойлова Т.В., Білоус В.С., Коломоєць  М.В., Кисіль О.В., Пікуш Т.Г., Чижов О.С.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про показники захворюваності на Covid – 19 по Білозерській територіальній громаді.
  2. Про роботу навчальних закладів Білозерської ОТГ в період карантинних обмежень.
  3. Про заходи, щодо посилення відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення Covid – 19.

СЛУХАЛИ:

ІНФОРМУВАЛА: Пікуш Т.Г. щодо ситуації захворюваності  та вакцинації по Білозерській ОТГ.

1. Про роботу навчальних закладів Білозерської ОТГ в період карантинних обмежень.

ІНФОРМУВАВ: Білоус В.С. про роботу навчальних закладів Білозерської ТГ в період карантинних обмежень, а також про відсоток вакцинації по закладам освіти та закладам дошкільної та позашкільної освіти.

1. Про заходи, щодо посилення відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для відповідного рівня епідемічної небезпеки поширення Covid – 19.

За результатами засідання комісія вирішила:

1. У зв’язку зі збільшенням чисельності хворих на Covid – 19 серед населення, з 11 листопада на території Білозерської ТГ забороняеться:
  • Проведення масових (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших) заходів, в тому числі проводити будь-які заходи, присвячені Дню населених пунктів Білозерської об’єднаної територіальної громади.
  1. Начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Херсонського району Херсонської області Козльонковій Ірині Ярославівні забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед працівників закладів освіти щодо протиепідемічних заходів та рекомендаційно-роз’яснювальну роботу  щодо вакцинування.
  2. Старостам Білозерської територіальної громади, а саме Спіциній І.В., Федаку А.О., Івченку О.О., Шевченко Л.В., Тернаській Я.В., Щербині С.С. забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення Т. – Балківського, Миролюбівського, Надеждівського, Правдинського, Кізомиського, Дніпровського старостинський округів щодо протиепідемічних заходів та рекомендаційно-роз’яснювальну роботу щодо вакцинування  проти захворюванності на Covid – 19.
  3. Активізувати роботу COVID – патруля, а саме провести інформаційно-роз’яснювальну роботусеред населення, приватних підприємців, релігійних та інших закладів щодо дотримання карантинних обмежень на території Білозерської селищної ради.
  4. COVID – патрулю проводити інформаційнно-рекомендаційні заходи населенню щодо необхідності вакцинації проти короновірусної інфекції.
  5. Секретарю комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій забезпечити висвітлення протоколу на офіційному сайті та на інформаційній дошці Білозерської селищної ради.