У Білозерці відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена виведенню радянських військ з Афганістану у 1989 році.

у Білозерці пройшли урочисті заходи з цього приводу. Вшанувати воїнів-інтернаціоналістів біля пам’ятного меморіалу зібралися їх побратими, представники трудових колективів, активісти, керівництво громади та району.

«Я хочу подякувати вам, шановні друзі, за те, що залишися вірними своєму військовому обов’язку! Сьогодні воїни-інтернаціоналісти показують нашій молоді яскравий приклад того, яким потрібно бути, як необхідно служити своїй Батьківщині! Зичу всім міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба! Слава Україні!» – сказав Євген Шепель.

Присутні вшанували героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу воїнів-інтернаціоналістів.