Дороги Білозерської громади розчистили від снігових заметів

Зимова погода завжди непередбачувана. До снігових заметів наче й готувалися заздалегідь, проте, як показала ситуація, без спільних зусиль наслідки негоди самотужки не подолати. Білозерська громада вкотре продемонстрував єдність дій у складних ситуаціях.

Розчищати Білозерку від снігу на власному, спеціально облаштованому транспорті взявся приватний підприємець Олександр Гузь у взаємодії з Білозерською селищною радою. Олександр вже не перший рік розчищає вулиці нашого селища від снігових заметів, за що йому величезна подяка.

Окрім цього, дякуємо ПП «Райавтодор», працівники якого, посипали вулиці Білозерки сумішшю для запобігання ожеледиці. Також висловлюємо подяку СТОВ «Дніпро» та агрофірмі «Білозерський за розчищення доріг Томиної Балки, Новодмитрівки, Софіївки, Кізомису, Велетенського, Дніпровського від снігу.

Дієва координація зусиль і відповідне реагування унеможливило виникнення надзвичайних ситуацій. Ви молодці!