У Білозерці вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Сьогодні у Білозерці відбулись офіційні заходи. Заступник голови Білозерської селищної ради Тетяна Самойлова, голова райдержадміністрації Андрій Неделько, голова районної організації «Союз Чорнобиль України» та ліквідатори взяли участь у мітингу пам’яті біля пам’ятного знаку жертвам аварії на Чорнобильській АЕС. Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували подвиг тих, хто віддав життя, захищаючи людство від атомного лиха.

«Ми в неоплатному боргу перед героями-чорнобильцями, – зазначила Тетяна Самойлова. – Вони захистили теперішні й прийдешні покоління від радіаційного лиха. Схиляємо голови в пошані перед кожним, чиє життя та здоров’я забрав невидимий ворог – смертоносне радіоактивне випромінювання».