Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №32

16 листопада відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради. На порядку денному стояло одне питання “Про роботу закладів освіти та підвідомчих установ Білозерської селищної ради. Валерій Білоус доповів про захворюваність коронавірусною інфекцією COVID-19 працівниками Білозерської селищної ради та підвідомчих установ

За результатами засідання комісія вирішила :

• Керівнику Білозерського ясла-садка комбінованого типу №5 Якубович Наталії Станіславівні перевести на дистанційну роботу освітній процес ясельної групи закладу по 20 листопада 2020 року включно.
  • Заборонити здобувачам освіти ясельної групи Білозерського ясла-садка комбінованого типу №5 відвідувати заклад по 20 листопада 2020 року включно
  • Керівнику Білозерського ясла-садка комбінованого типу №3 Щербині Марині Феліксівні продовжити дистанційну роботу освітнього процесу закладу по 20 листопада 2020 року включно
  • Заборонити здобувачам освіти Білозерського ясла-садка комбінованого типу №3 відвідувати заклад по 20 листопада 2020 року включно.
  • Обмежити відвідування закладу працівниками Білозерського ясла-садка комбінованого типу №3, окрім працівників які забезпечують життєдіяльність закладу.
  • Керівнику Надеждівського ясла-садка комбінованого типу Ясентюк Світлані Анатолівні продовжити дистанційну роботу освітнього процесу закладу по 20 листопада 2020 року включно
  • Заборонити здобувачам освіти Надеждівського ясла-садка комбінованого типу відвідувати заклад по 20 листопада 2020 року включно.
  • Обмежити відвідування закладу працівниками Надеждівського ясла-садка комбінованого типу, окрім працівників які забезпечують життєдіяльність закладу.
  • Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів.
  • Забезпечити висвітлення рішень місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завантажити протокол комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради №32