Сплатіть земельний податок! До боржників буде застосовуватись штраф і нарахована пеня

Шановні землевласники та землекористувачі територіальної громади! Білозерська селищна рада нагадує про те, що терміново необхідно погасити заборгованість по сплаті  земельного податку з фізичних та юридичних осіб за 2020 рік.

У разі несплати в установлений строк податкового зобов’язання, визначеного в цьому податковому повідомленні-рішенні, застосовується штраф та нараховується пеня у порядку і розмірах, передбачених статтями 126 і 129 Податкового кодексу України, виникає право податкової застави на майно платника податків і таке податкове зобов’язання буде визнано податковим боргом. Контролюючим органом буде вжито заходів з погашення податкового боргу у порядку, встановленого законодавством.

Тому просимо землевласників та землекористувачів Білозерської ОТГ, які не сплатили земельний податок невідкладно здійснити оплату нарахованого податкового зобов’язання.