Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №31

13 листопада відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради. На порядку денному стояло два питання “Про роботу закладів освіти та підвідомчих установ Білозерської селищної ради” та “Про карантин вихідного дня”. По даним питанням доповідали Валерій Білоус та Сергій Шевейко.

За результатами засідання комісія вирішила :

• Керівнику Білозерського ясел-садка комбінованого типу №3 Щербині Марині Феліксівні продовжити освітній процес закладу дистанційно до 17 листопада 2020 року включно.
  • Заборонити здобувачам освіти Білозерського ясел-садка комбінованого типу№3 відвідувати заклад до 17 листопада 2020 року включно.
  • Обмежити відвідування закладу працівниками Білозерського ясел-садка комбінованого типу №3, окрім працівників які забезпечують життєдіяльність закладу.
  • Провести 17 листопада 2020 року засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій стосовно подальшої роботи закладу Білозерський ясла-садок комбінованого типу №3.
  • Заборонити проведення усіх спортивних заходів на території Білозерської об’єднаної територіальної громади.
  • Робочій групі «По проведенню обстежень підприємств, установ, закладів освіти, сфери послуг та торгівлі, громадського харчування перевезення пасажирів, закладів розважальної діяльності культури» забезпечити виконання постанови №641 від 22 липня 2020 року «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та Зміни запроваджені постановою КМУ від 11.11.2020 р. № 1100, яка набрала чинності 13.11.2020 р.
  • Провести широке інформування та роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності дотримання протиепідемічних заходів.
  • Забезпечити висвітлення рішень місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Завантажити протокол комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради №31