Привітання секретаря селищної ради з Днем захисника України, Днем козацтва та святом Покрови

День захисника України і свято Покрови Пресвятої Богородиці – це свято кожного, хто захищає сьогодні нашу країну, це є свято єдності всього народу, а не лише дорослого чоловічого населення.
І одночасно це свято відзначається з Днем козацтва, адже козацтво – звитяжна історія і велика гордість нашого народу, душа України, її надія і оберіг, а Божа Матір вважається заступницею і покровителькою Українського козацького війська, яка оберігала і надавала воїнам сил у боротьбі з ворогом.

З нагоди свята вітаємо усіх, хто має високе звання захисника України! Шлемо сердечні вітання ветеранам, учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров’я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

З повагою секретар селищної ради Євген ШЕПЕЛЬ