З 15 по 23 жовтня школи Білозерської громади працюватимуть дистанційно

Відповідне рішення прийнято сьогодні, 12 жовтня, комісією з питань ТЕБ та НС селищної ради.  Таке рішення обґрунтовано ситуацією зі значним поширенням COVID-19 на території Білозерського району.

За результатами засідання комісія вирішила :

• Запровадити дистанційну форму навчання в школах з 15 по 23 жовтня 2020 року.
  • Заборонити відвідування сторонім особам установ і закладів соціального захисту;
  • Відділу Центр надання адміністративних послуг Білозерської селищної ради надавати за нагальної потреби послуги без доступу у приміщення Центру надання адміністративних послуг з дотриманням протиепідемічних заходів відповідно до Постанови КМУ.
  • Керівникам підвідомчих установ Білозерської селищної ради з метою запобігання росту захворюваності серед населення громади забезпечити дотримання протиепідемічних заходів та масочного режиму на період карантинних обмежень.
  • Заборонити після 24-ї та до 07-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування без організації дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • Робочій групі «По проведенню обстежень підприємств, установ, закладів освіти, сфери послуг та торгівлі, громадського харчування перевезення пасажирів, закладів розважальної діяльності культури» посилити заходи щодо роз’яснення суб’єктам господарювання та релігійним організаціям, на території Білозерської об’єднаної територіальної громади, по дотриманню масочного режиму та Постанови Кабінету Міністрів України № 392, Постанови головного санітарного лікаря України в умовах адаптивного карантинного режиму.

Завантажити Протокол комісії з питань ТЕБ та НС №24