ДО УВАГИ ВІДВІДУВАЧІВ ЦНАП

Відділ Центр надання адміністративних послуг Білозерської селищної ради  повідомляє про запровадження обмежень при роботі з отримувачами адміністративних послуг у зв’язку з загостренням епідеміологічної ситуації як у Білозерській об’єднаній громаді, так і в країні вцілому. Так, з 6 жовтня усі відвідувачі ЦНАП чекають своєї черги назовні приміщення.

Вкотре звертаємось до відвідувачів з проханням утриматись від відвідування ЦНАП, якщо Ваша проблема не потребує негайного вирішення.

Витяг ДЗК та витяг про нормативно-грошову оцінку землі ви маєте змогу замовити онлайн на сайтах: map.land.gov.ua    або  e.land.gov.ua/services і забрати готовий витяг у Центрі надання адміністративних послуг селищної ради.

Водночас нагадуємо, що ЦНАП завжди відкритий для Вас, ми працюємо з понеділка до п’ятниці, субота та неділя – вихідні.

Телефон для довідок: 0997007438