З 5 жовтня у Білозерському районі діють обмеження “жовтої” зони

З 5 жовтня у м. Херсон, Білозерському, Іванівському та Новотроїцькому районах Херсонської області починають діяти обмеження «жовтої» карантинної зони. Нове епідеміологічне зонування встановлено на 14 днів рішенням позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

На зазначених територіях діють всі обмеження “зеленої зони”:

• у громадських будівлях обов’язкове носіння масок або респіраторів;
  • під час масових заходів допускається одна особа на 5 кв. м;
  • кінотеатри можуть бути наповнені тільки на 50%;
  • перевезення пасажирів у громадському транспорті дозволяється тільки у масках та в межах сидячих місць.

А також забороняється:

• відвідування установ соцзахисту, в яких перебувають люди похилого віку (крім тих, що надають послуги);
  • робота після 24:00 та до 07:00 розважальних закладів (нічних клубів),  а також місць громадського харчування, крім доставки та замовлення на винос;
  • діяльність хостелів;
  • проведення масових заходів в закладах харчування у кількості більше ніж 20 осіб.