Списки кандидатів на посаду Білозерського селищного голови та кандидатів у депутати Білозерської селищної ради

25 вересня територіальна виборча комісія (ТВК) зареєструвала кандидатів на посаду Білозерського селищного голови та кандидатів у депутати Білозерської селищної ради. Нагадаємо, що місцеві вибори відбудуться 25 жовтня 2020 року.

Кандидати на посаду Білозерського селищного голови:

◾Зелінська Альона Петрівна (ПП «Влада народу»)
◾Козльонкова Ірина Ярославівна (ПП «Блок Володимира Сальдо»)
◾Науменко Аліна Андріївна (партія Ігоря Колихаєва «Нам тут жити»)
◾Неделько Андрій Миколайович (самовисування).
◾Литвиненко Максим Іванович (ПП «Наш край»).
◾Попов Олександр Олексійович (самовисування).
◾Романов Віктор Миколайович (самовисування).
◾Танін Дмитро Ігорович (самовисування).
◾Чередник Антоніна Іванівна (самовисування).
◾Царюченко Олександр Володимирович (ПП «Слуга народу»).
Всього Білозерська ТВК зареєструвала 12 політичних партій. Пропонуємо до вашої уваги виборчі списки кандидатів від політичних партій у депутати Білозерської селищної ради:

ПП «Слуга народу» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Царюченко Олександр Володимирович

Округ 1

  1. Литвиненко Іван Сергійович
  2. Жадан Михайло Анатолійович
  3. Ляшенко Ірина Миколаївна
  4. Арутюнян Сурен Герасимович
  5. Граф Аніка Сергіївна
  6. Доманский Дмитро Сергійович

Округ 2

  1. Лисенко Тетяна Олександрівна
  2. Гузь Олександр Вікторович
  3. Бойко Ніна Миколаївна
  4. Гончаренко Дмитро Володимирович
  5. Коробець Сергій Вікторович

Округ 3

  1. Козачек Олена Дмитрівна
  2. Тернавська Яна Василівна
  3. Плугатарьов Віталій Анатолійович
  4. Шевчук Інна Валентинівна
  5. Несвячений Миколай Миколайович
  6. Белінська Людмила Миколаївна
  7. Бринько Сергій Васильович
  8. Майорова Анжеліна Олександрівна

Округ 4

  1. Шевченко Любов Василівна
  2. Федак Андрій Олексійович
  3. Маюк Тетяна Григорівна
  4. Бунчак Сергій Андрійович
  5. Назаренко Олександр Іванович
  6. Царюченко Раїса Павлівна

Радикальна партія Олега Ляшка (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Іванов Андрій Анатолійович

Округ 1

  1. Корж Ігор Вікторович
  2. Лазаренкова Юлія Володимирівна
  3. Чехун Олександр Олександрович
  4. Думанська Наталія Іванівна
  5. Форостяна Марина Леонідівна

Округ 2

  1. Кучерук Анастасія Олександрівна
  2. Пєлих Дмитро Вікторович
  3. Колініченко Ольга Юріївна
  4. Іванов Роман Анатолійович
  5. Буйновська Валентина Петрівна

Округ 3

  1. Номеровський Олександр Анатолійович
  2. Васіна Тетяна Василівна
  3. Желтов Руслан Ілліч
  4. Стрижньова Вікторія Юріївна
  5. Мартос Сергій Миколайович

Округ 4

  1. Кривенко Віра Олексіївна
  2. Колеснік Василь Васильович
  3. Чвільова Ольга Єгорівна
  4. Якубенко Вячеслав Анатолійович
  5. Лунін Євген Олександрович

Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Щербина Олена Олександрівна

Округ 1

  1. Журавленко Інна Вікторівна
  2. Тарнавський Микола Анатолійович
  3. Колісніченко Любов Михайлівна
  4. Козаков Микола Павлович
  5. Поліщук Володимир Леонідович

Округ 2

  1. Лавренюк Інна Анатоліївна
  2. Гриценко Сергій Григорович
  3. Довга Надія Богданівна
  4. Мальований Віталій Олександрович
  5. Щербина Олена Івнівна
  6. Корженко Кирило Сергійович

Округ 3

  1. Посунько Володимир Юрійович
  2. Саф’яник Анастасія Олегівна
  3. Кравченко Анастасія Вікторівна
  4. Серчишин Олександр Тимофійович
  5. Середня Татьяна Гаврилівна

Округ 4

  1. Вашина Олена Володимирівна
  2. Гречаний Сергій Олександрович
  3. Бондар Наталія Василівна
  4. Мануйло Андрій Миколайович
  5. Білецький Руслан Олександрович

ПП «За Майбутнє» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Ланкіна Надія Петрівна

Округ 1

  1. Федоров Віктор Михайлович
  2. Гузь ЛарисаВікторівна
  3. Миронова Світлана Василівна
  4. Діброва Геннадій Вікторович
  5. Жиляк Ганна Олександрівна

Округ 2

  1. Годованець Олена Дмитрівна
  2. Фенін Сергій Анатолійович
  3. Селецька Інна Василівна
  4. Баранов Станіслав Олександрович
  5. Пшенична Олена Миколаївна

Округ 3

  1. Кожухова Людмила Іванівна
  2. Толмач Ігор Олександрович
  3. Кальницька Ірина Василівна
  4. Капляр Ігор Володимирович
  5. Коваленко Тетяна Степанівна

Округ 4

  1. Криницька Наталія Василівна
  2. Гаркуша Олександр Олександрович
  3. Лапшій Ірина Іванівна
  4. Петросян Олександр Михайлович
  5. Леванда Світлана Володимирівна

ПП «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Піскун Андрій Миколайович

Округ 1

  1. Попенко Сергій Степанович
  2. Маценко Володимр Вікторович
  3. Щербина Наталя Сергіївна
  4. Данильченко Тетяна Володимирівна
  5. Кравчук Олена Анатоліївна
  6. Богач Віктор Георгійович

Округ 2

  1. Кирик Олена Володимирівна
  2. Єрьоменко Сергій Олександрович
  3. Моргун Наталя Олександрівна
  4. Вдовиченко Василь Сергійович
  5. Бойко Мар’ян Анатолійович
  6. Моргун Юлія Юріївна

Округ 3

  1. Токаленко Олександр Анатолійович
  2. Коломієць Олександр Миколайович
  3. Середюк Петро Петрович
  4. Большая Лідія Степанівна
  5. Токаленко Антоніна Володимирівна
  6. Кобальчинський Олександр Сергійович
  7. Лозинська Поліна Миколаївна

Округ 4

  1. Гуськов Дмитро Олександрович
  2. Філоненко Сергій Михайлович
  3. Поліщук Олександр Володимирович
  4. Чобітько Катерина Сергіївна
  5. Досенко Оксана Борисівна

ПП «Наш край» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Новак Олексій Леонтійович

Округ 1

  1. Спіцин Андрій Миколайович
  2. Карась Володимир Петрович
  3. Качавська Наталя Романівна
  4. Некрасова Тетяна Олексіївна
  5. Петросян Гаруш Ваганович

Округ 2

  1. Шепель Євген Олександрович
  2. Ільченко Раїса Олександрівна
  3. Міняйло Оксана Володимирівна
  4. Щербина Павло Миколайович
  5. Маляренко Андрій Миколайович
  6. Євдокімова Анна Сергіївна
  7. Висоцький Віктор Пилипович
  8. Нечай Олександр Васильович
  9. Сич Альона Григорівна

Округ 3

  1. Слободянюк Володимир Сергійович
  2. Хрипченко Вікторія Вікторівна
  3. Шаргородська Світлана Анатоліївна
  4. Міняйло Сергій Михайлович
  5. Єжов Юрій Леонідович

Округ 4

  1. Максимов Дмитро Олександрович
  2. Докієнко Олександр Петрович
  3. Пономаренко Наталя Василівна
  4. Тищенко Віра Іванівна
  5. Войналович Микола Олександрович

ПП «Опозиційна платформа – За життя» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Щербина Світлана Михайлівна

Округ 1

  1. Козльонков Валерій Юрійович
  2. Єфімова Анастасія Валеріївна
  3. Потеряйко Сергій Миколайович
  4. Рачкінда Надія Марьянівна
  5. Васюткіна Наталія Олександрівна

Округ 2

  1. Тритенко Тетяна Євгеніївна
  2. Гончаров Олег Вікторович
  3. Погосов Геннадій Альбертович
  4. Хряпко Олег Віталійович
  5. Савченко Вероніка Олександрівна

Округ 3

  1. Синчук Світлана Василівна
  2. Середенко Яна Анатоліївна
  3. Кулідєєва Олена Сергіївна
  4. Хакімов Сергій Володимирович
  5. Синчук Руслан Миколайович

Округ 4

  1. Рибачук Лариса Вікторівна
  2. Стрілецька Світлана Анатоліївна
  3. Вансович Любов Йосипівна
  4. Дяченко Ростислав Михайлович
  5. Михальчук Микола Федорович

ПП «Блок Володимира Сальдо» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Козльонкова Ірина Ярославівна

Округ 1

  1. Павлик Тетяна Василівна
  2. Грищечкіна Ольга Степанівна
  3. Чернявський Сергій Вікторович
  4. Дятел Микола Леонідович
  5. Шевченко Володимир Олександрович

Округ 2

  1. Долінченко Тетяна Євгеїївна
  2. Досенко Галина Петрівна
  3. Калугін Дмитро Олегович
  4. Ільмієв Олексій Вячеславович
  5. Григорян Наталя Володимирівна

Округ 3

  1. Тіхонов Андрій Вячеславович
  2. Сухоруков Вадим Миколайович
  3. Янківська Марія Олександрівна
  4. Трошина Галина Дмитрівна
  5. Зуєв Геннадій Валерійович

Округ 4

  1. Підгатець Ольга Сергіївна
  2. Бакай Надія Сергіївна
  3. Вдовиченко Іван Андрійович
  4. Довженко Олександр Васильович
  5. Новосельцева Ольга Федорівна

ПП «Партія Ігоря Колихаєва «НАМ ТУТ ЖИТИ!» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Науменко Аліна Андріївна

Округ 1

  1. Капля Віталій Іванович
  2. Руснак Олександр Юрійович
  3. Дуднік Юрій Федорович
  4. Мацків Наталія Леонідівна
  5. Яковенко Оксана Вікторівна

Округ 2

  1. Качавська Тамара Семенівна
  2. Гроза Ірина Василівна
  3. Плевако Тетяна Валентинівна
  4. Науменко Сергій Васильович
  5. Роскошеко Едуард Валерійович

Округ 3

  1. Письменна Світлана Григорівна
  2. Гліженко Любов Миколаївна
  3. Луценко Ірина Володимирівна
  4. Соловйов Юрій Миколайович
  5. Козак Віктор Петрович
  6. Чумак Володимир Миколайович
  7. Бевзенко Юлія Юріївна

Округ 4

  1. Руснак Віктор Захарович
  2. Дембровський Валентин Петрович
  3. Легенький Олександр Сергійович
  4. Войцеховська Людила Петрівна
  5. Скавка Наталя Євгеніївна

ПП «Влада народу» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Зелінська Альона Петрівна

Округ 1

  1. Хороняк Ніна Вікторівна
  2. Гриценко Андрій Григорович
  3. Березко Роман Олександрович
  4. Сафронов Олександр Вікторович
  5. Бурбель Анастасія Володимірівна

Округ 2

  1. Литвиненко Юрій Миколайович
  2. Матвійчук Ігор Юрійович
  3. Мацієвич Михайло Владиславович
  4. Кошицька Оксана Дмитрівна
  5. Сафронова Оксана Олександрівна

Округ 3

  1. Тиндюк Микола Федорович
  2. Зелінський Сергій Петрович
  3. Глабець Микола Миколайович
  4. Чупріна Інна Миколаївна
  5. Висоцька Оксана Петрівна

Округ 4

  1. Василіга Наталія Петрівна
  2. Савицька Наталія Борисівна
  3. Кошолап Світлана Сергіївна
  4. Лелюк Віталій Анатолійович
  5. Степанов Євген Русланович
  6. Комягіна Наталія Олександрівна

ПП «Європейська Солідарність» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Повод Андрій Андрійович

Округ 1

  1. Кисіль Олександр Володимирович
  2. Уполовніков Роман Олександрович
  3. Кохан Юрій Володимирович
  4. Ружина Вікторія Федорівна
  5. Леманич Ірина Юріївна
  6. Ляшенко Анатолій Анатолійович

Округ 2

  1. Шевейко Сергій Володимирович
  2. Оверко Федір Федорович
  3. Грек Антоніда Іванівна
  4. Леонова Маргарита Миколаївна
  5. Гриненко Людмила Володимирівна

Округ 3

  1. Марко Михайло Іванович
  2. Мішина Ксенія Олександрівна
  3. Чернюк Вікторія Олександрівна
  4. Балковий Ігор Анатолійович
  5. Лопін Володимир Миколайович

Округ 4

  1. Лапшій Микола Йосипович
  2. Піскун Василь Іванович
  3. Торопенко Сергій Миколайович
  4. Капрій Зоя Володимирівна
  5. Гусєва Світлана Олександрівна
  6. Кавун Віталій Вікторович

ПП «Партія місцевого самоврядування» (Єдиний виборчий список)

Перший номер: Маханько Геннадій Володимирович

Округ 1

  1. Осадча Наталя Олексіївна
  2. Бекряєва Клавдія Миколаївна
  3. Варакін Олександр Петрович
  4. Гребенюк Оксана Анатоліївна
  5. Ільмієв Едуард Айдерович
  6. Жилка Наталія Іванівна
  7. Волошин Анатолій Степанович

Округ 2

  1. Колбаєва Інна Віталіївна
  2. Колесніченко Світлана Сергіївна
  3. Сірик Ігор Олександрович
  4. Дідик Олег Миколайович
  5. Руденко Ольга Михайлівна

Округ 3

  1. Донець Андрій Олександрович
  2. Шорохова Ольга Ігорівна
  3. Коблєвський Василь Михайлович
  4. Полякова Надія Олександрівна
  5. Костік Людмила Іванівна

Округ 4

  1. Денисенко Олена Павлівна
  2. Аташьян Захар Ардашович
  3. Сачковська Оксана Василівна
  4. Колісніченко Вячеслав Вікторович
  5. Садохіна Антоніна Анатоліївна
  6. Корнутяк Артем Володимирович
  7. Томенчук Галина Іванівна

Інші новини