3-й клас Томинобалківського ЗПЗСО переведено на дистанційне навчання: протокол комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради

У зв’язку з лабораторно підтвердженим випадком захворювання на COVID-19 у Томинобалківському ЗПЗСО проведено засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради.

За результатами засідання комісія вирішила :

• Перевести на дистанційне навчання 3-й клас здобувачів освіти Томинобалківського ЗПЗСО з 28 вересня до 9 жовтня 2020 року включно.
  • Директору Томинобалківського ЗПЗСО організувати дистанційне навчання для здобувачів освіти 3 класу з 28 вересня до 9 жовтня включно.
  • Перевести на дистанційну роботу вчителя 3-го класу Томинобалківського ЗПЗСО з 28 вересня до 9 жовтня 2020 року включно..
  • Директорам всіх ЗПЗСО посилити вимоги щодо виконання Постанови головного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 року №50.

Завантажити протокол засідання комісії з  питань ТЕБ та НС №21