Привітання секретаря селищної ради Євгена Шепеля з Днем знань

Вересень починається святом знань, просвіти і науки. Незважаючи на продовження адаптивного карантину навчальний рік 2020 у школах Білозерської громади розпочинається традиційно, так як Херсонщина знаходиться у зеленій зоні епідеміологічної безпеки.

Свято 1-го вересня – це початок нової сторінки у житті учня та студента, це – новий етап для кожного навчального закладу. Сердечно бажаю юним першачкам безлічі відкриттів та цікавих вражень. Бажаю майже дорослим випускникам наснаги та натхнення, подолання всіх труднощів та втілення мрій про майбутнє.

Дорогим учителям бажаю професійних успіхів, вдячних та уважних учнів, віри та впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я та злагоди! Шановні батьки, для мене і надалі кожен дитсадок і кожна школа будуть на чільному місці серед пріоритетів у щоденній роботі секретаря селищної ради. Адже освіта є основою основ майбутнього і громади, і держави.

Зі святом Вас усіх!  З початком нового навчального року!

З повагою секретар селищної ради Євген ШЕПЕЛЬ