Відбулась нарада керівників закладів освіти Білозерської селищної ради

28 серпня у науковому ліцеї ім. О.Я.Печерського відбулась нарада керівників закладів дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти Білозерської селищної ради під головуванням Валерія Білоуса. Відкрив засідання секретар селищної ради Євген Шепель, який побажав присутнім наснаги та успіхів у новому навчальному році.

Головним питанням було робота закладів освіти у період карантинних обмежень. Керівники обговорили протиепідемічні заходи у школах та дитсадках на період карантину.

Загалом було розглянуто 16 питань:

1. Про підсумки діяльності відділу освіти, культури, молоді та спорту, закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти та мистецької школи Білозерської селищної ради за 2019/20 навчальний рік та завдання на 2020/21 н.р.
  2. Про підготовку закладів дошкільної, повної загальної середньої та позашкільної освіти до 2020/21 навчального року.
  3. Про протиепідемічні заходи у закладах освіти на період карантину у зв`язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID – 19)/
  4. Про організацію харчування вихованців-учнів закладів повної загальної середньої освіти у 2020/21 навчальному році.
  5. Про організацію підвезення учнів-вихованців до закладів повної загальної середньої та дошкільної освіти.
  6. Про надання оперативної інформації щодо початку 2019/20 навчального року.
  7. Про отримання благодійних (добровільних) внесків закладами освіти від фізичних та юридичних осіб.
  8. Про виконання статті 30 Закону України «Про освіту».
  9. Про структуру 2019/20 навчального року.
  10. Про освітні програми, закладів загальної середньої освіти, структуру та мережу у 2020/2021 навчальному році.
  11. Про виконання інструктивно-методичних рекомендацій МОН у 2020/2021 навчальному році.
  12. Про формування Державних статистичних звітів у системі ІСУО.
  13. Про працевлаштування випускників 2020/21 навчального року.
  14. Щодо організації діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році.
  15. Щодо освітніх програм у закладах дошкільної освіти.
  16. Про надання пропозицій щодо підвищення кваліфікації керівних та педагогічних працівників закладів освіти на 2021 рік.