Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства селищної ради Олександр Москаленко проінспектував будівництво амбулаторії у Білозерці

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Білозерської селищної ради Олександр Москаленко проінспектував хід будівництва амбулаторії у Білозерці. Після об’єднання амбулаторія обслуговуватиме більше 17 тисяч мешканців ОТГ.

В основу проєкту закладено прості та сучасні рішення, що зробить будівлю максимально доступною для кожного пацієнта. Амбулаторія умовно буде поділена на дві зони: публічну та з контрольованим доступом. Тут буде розташована первинна ланка та створено 7 робочих місць для сімейних лікарів.

Раніше ми показували хід будівництва з висоти пташиного польоту.