У Білозерці відзначили День Прапора та 29-ту річницю Незалежності України

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні, однак збулася ця мрія лише двадцять дев’ять років тому

У Білозерці, перед будівлею райдержадміністрації, відбулися урочистості з нагоди Дня державного прапора та Дня незалежності України.

На початку заходу відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. Учасники урочистого зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за незалежність України.

З вітальними словами до учасників урочистостей звернулися секретар селищної ради Євген Шепель, голова райдержадміністрації Андрій Неделько та голова районної ради Аліна Науменко. З нагоди свята, було нагороджено грамотами працівників різних сфер та галузей Білозерського району та громади.

Пісенні вітання учасникам заходу адресували працівники районного будинку культури.

Після закінчення урочистої частини на майданчику біля центрального парку відбулась патріотична акція «Я вітаю тебе, Україно моя..». Кожен мав змогу написати свої побажання на жовто-блакитних папірцях та наклеїти їх на інтерактивну мапу України. Окрім цього, працювала фотозона, втілена у національно-патріотичних мотивах, де можна було зробити яскраві фото на згадку.