Євген Шепель взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації

Секретар селищної ради Євген Шепель взяв участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації, засідання якої відбулось 12 серпня

На порядку денному було розглянуто 6 питань, а саме:

1. Про стан реалізації в області проектів у рамках національної програми «Велике будівництво».
  2. Про епідемічну ситуацію та запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19.
  3. Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Херсонської області на 2020 рік за підсумками січня – червня 2020 року.
  4. Про стан підготовки закладів освіти області до роботи в новому 2020/21 навчальному році.
  5. Про підсумки роботи місцевих органів влади щодо забезпечення виконання місцевих бюджетів області за перше півріччя 2020 року.
  6. Про стан підготовки агропромислового комплексу області до проведення посіву озимих культур урожаю 2021 року.