Відбулось засідання регіональної комісії з питань ТЕБ та НС

Члени комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради долучились до засідання регіональної комісії в режимі онлайн конференції. Присутні розглянули чотири питання:

• Про оцінку епідемічної ситуації в області та впровадження протиепідемічних заходів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641.
  • Про підготовку закладів охорони здоров’я другої черги для надання медичної допомоги хворим на гостру респіраторну хворобу COVID-19.
  • Про тестування методом ІФА особового складу окремої бригади територіальної оборони для забезпечення виконання завдань у період 17-26 вересня 2020 року.
  • Про затвердження комплексного плану заходів у міжепідемічний період та епідемічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ в умовах поширення коронавірусної хвороби COVID-19 в Херсонській області на 2020-2023 роки (протокольно).