Відбулась нарада керівників закладів освіти Білозерської селищної ради

7 серпня відбулась нарада керівників закладів освіти Білозерської селищної ради.

Присутні розглянули 11 питань:

1. Про організацію роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/21 навчальному році.
  2. Про тези серпневої Ендкемп-Толоки заступниці міністра Міністерства освіти і науки України Любомири Мандзій.
  3. Про організацію діяльності закладів дошкільної освіти у 2020/21 навчальному році.
  4. Про нараду, яку проводила начальник управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації.
  5. Про проведення свята «День знань» та перший урок.
  6. Про проведення перевірки підготовки закладів освіти Білозерської селищної ради до 2020/21 навчального року та опалювального сезону.
  7. Про виконання керівниками закладів освіти Білозерської селищної ради статті 30 Закону України «Про освіту».
  8. Про придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку осіб з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах (групах) закладів освіти.
  9. Про деякі питання організації виховного процесу в 2020/21 навчальному році щодо формування в дітей та учнівської молоді ціннісних життєвих навичок.
  10. Про участь в обласній серпневій нараді та дискусійних панелях, які проводить управління освіти і науки Херсонської обласної державної та комунальний вищий навчальний заклад «Херсонська академія неперервної освіти».
  11. Про участь в обласному батьківському форумі.