У Білозерці виявлено перший випадок захворювання на COVID-19

За останню добу у Херсонській області проведено  187 ПЛР-досліджень та 153  дослідження методом ІФА на виявлення коронавірусу, зафіксовано  1 новий лабораторно підтверджений випадок на COVID-19

Як повідомляє офіційний сайт ХОДА, це 30-річний чоловік з Білозерки. Громадянин постійно проживає в Київі. На момент виявлення COVID-19 навідував сім’ю. Обстежений як хворий  на ГРВІ,  госпіталізований до обласної інфекційної лікарні. Стан середньої важкості.

Тож наразі в Херсонській області 221 лабораторно підтверджений  випадок захворювання на коронавірус.
З них:

•  201 людина поборола недуг;
  •  17- інфіковано на COVID-19;
  •  3 – померли.

Для проведення першого та другого етапів ПЛР в області наявні  12 864 тест-системи.Всього в області визначено для надання медичної допомоги хворим на  гостру респіраторну хворобу COVID-19 10 закладів охорони здоров’я першої  хвилі, у яких розгорнуто 429 ліжок.
Обласна інфекційна лікарня потужністю 141 ліжко-місце, на лікуванні перебуває  12  осіб, що становить 8,51% зайнятих ліжок.

Всього по області відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 становить 2,79%.

Прошу всіх із розумінням ставитись до карантинних обмежень та дотримуватися протиепідемічних заходів і рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.