Відбулось засідання колегії Херсонської ОДА

Селищний голова Антоніна Чередник та спеціалісти селищної ради взяли участь у засіданні колегії обласної державної адміністрації під головуванням Юрія Гусєва. Засідання проведено у форматі онлайн-конференції.

На порядку денному розглянули 7 питань, серед яких:

1. Про виконання Стратегії розвитку малого та середнього підприємництва Херсонської області на 2018 – 2020 роки за підсумками 2019 року.
  2. Про реалізацію в області стратегічних цілей розвитку освітньої галузі на 2020 – 2023 роки.
  3. Про реалізацію пріоритетних проєктів у сфері культури Херсонської області на 2020 рік.
  4. Про стан підготовки агропромислового комплексу області до збирання врожаю ранніх зернових та зернобобових культур у 2020 році.
  5. Про пропозиції до заходів, що будуть фінансуватися за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету від надходження відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, що склався станом на 01 січня 2020 року.
  6. Про представлення до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.
  7. Про відповідні порядки та положення щодо стимулювання працівників Херсонської обласної державної адміністрації.