З нагоди Дня Конституції у Білозерці поклали квіти до пам’ятника Шевченку

Сьогодні, 26 червня, напередодні відзначення Дня Конституції України відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку у Білозерці. У заході взяли участь голова селищної ради Антоніна Чередник, заступник селищного голови Тетяна Самойлова та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Валерій Білоус.

“Дорогі земляки! – говорить Антоніна Чередник. – Сьогодні, напередодні свята, я вважаю, що правильніше звернутися – шановні громадяни України, бо Конституція захищає наші громадянські права – ті самі природні права, із-за яких Тарас Григорович Шевченко 25-ть років провів у рекрутах. Це ті права, за які боролися покоління українців: за свободу мислити, за свободу розмовляти рідною мовою. Це і є наша Конституція. Я би хотіла, щоб громадяни України завжди залишалися справжніми волелюбними громадянами ВЕЛИКОЇ ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ та пишалися своєю Батьківщиною!”.