Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради

Відбулось засідання комісії з питань ТЕБ та НС селищної ради.

За результатами засідання комісія вирішила :

• З метою запобігання поширенню на території Білозерської об’єднаної територіальної громади гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (далі — COVID-19), продовжити до 31 липня 2020 року заходи передбачені Постановою Кабінету Міністрів України №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів».(зі змінами), Постановою КМУ №211 від 11 березня 2020 року «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»( зі змінами).
  1. Відділу освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради забезпечити проведення зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти за умов дотримання протиепідемічних заходів, викладених у нормативних актах Міністерства здоров’я України та Головного державного санітарного лікаря України.
  2. Керівникам підвідомчих установ Білозерської селищної ради з метою запобігання росту захворюваності серед населення громади забезпечити дотримання протиепідемічних заходів та масочного режиму на період карантинних обмежень.
  3. Керівникам спортивних об’єктів незалежно від підпорядкування та форми власності, на території яких проводиться тренування, дотримуватись відповідних санітарних та протиепідемічних заходів, а саме: забезпечувати осіб засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше як однієї особи на 10 кв. метрів площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів.
  4. Керівникам суб’єктів надання фізкультурно-оздоровчих та спортивних послуг (спортивних(тренажерних) залів, фітнес-клубів, спортивних майданчиків для командних (парних) занять, проваджувати свою діяльність з урахуванням тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідеміологічних заходів в деяких закладах фізичної культури і спорту на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря України від 26 травня 2020 року № 28;
  5. Проведення чемпіонату Білозерської футбольної ліги на території Білозерки за умови виконання вимог постанови Головного державного санітарного лікаря України від 26 травня 2020 року №28 та інших нормативно-правових актів України.
  6. Відділу Центр надання адміністративних послуг Білозерської селищної ради надавати через центр надання адміністративних послуг у період дії адаптивного періоду адміністративні послуги за переліком згідно Постанови КМУ № 211 від 11 березня 2020 року. Інші адміністративні послуги надавати з урахуванням епідеміологічної обстановки. Адміністративні послуги надавати виключно мешканцям Білозерської об’єднаної територіальної громади без доступу у приміщення Центру надання адміністративних послуг з дотриманням протиепідемічних заходів відповідно до Постанови КМУ до 31 липня 2020 року.
  7. Робочій групі «По проведенню обстежень підприємств, установ, закладів освіти, сфери послуг та торгівлі, громадського харчування перевезення пасажирів, закладів розважальної діяльності культури» продовжити заходи щодо роз’яснення суб’єктам господарювання та релігійним організаціям, на території Білозерської об’єднаної територіальної громади, по дотриманню масочного режиму та Постанови Кабінету Міністрів України № 392, Постанови головного санітарного лікаря України в умовах адаптивного карантинного режиму.
  8. Не проводити на території Білозерської об’єднаної територіальної громади відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №392 культурно-масові заходи на період дії карантинних обмежень.

Завантажити протокол комісії з питань ТЕБ та НС