У Білозерці вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні

8 травня, напередодні Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, на алеї Слави відбулись урочисті заходи. Квіти до Стели загиблих воїнів та Вічного вогню поклали секретар селищної ради Євген Шепель, голова райдержадміністрації Андрій Неделько, голова районної ради Аліна Науменко, заступник селищного голови Тетяна Самойлова та керівник районної організації ветеранів Клавдія Бекряєва. Присутні вшанували пам’ять героїв хвилиною мовчання. Зазначимо, що завтра 9 травня з 9.30 до 11.00 години буде запалений Вічний вогонь.

«8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, – говорить Євген Шепель. – Щиро вітаємо ветеранів Другої світової війни та всіх громадян України зі світлим і радісним святом Перемоги над фашистськими загарбниками!

Ми пам’ятаємо про тих, хто, не шкодуючи власного життя, захищав рідну землю, наше сьогодення. Не забуваємо й про подвиги тих, хто здобував перемогу в тилу та відбудовував з попелу та руїн господарство. Пам’ять про їх самовіддану працю зберігають нові покоління українців».

Серед мільйонів тих, хто йшов дорогами тієї кривавої війни, були й мешканці Білозерської громади, які на радість, і досі живуть на Білозерщині:

Учасники бойових дій у роки Другої світової війни

• Колощук Лідія Матвіївна (смт. Білозерка);

Колишні неповнолітні в’язні концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тривання, а також діти, які народилися у зазначених місцях примусового тривання їх батьків

• Кирилюк Галина Василівна (смт. Білозерка);
  • Коломієць Віра Василівна (смт. Білозерка);
  • Музика Ніна Василівна (смт. Білозерка);
  • Піскун Марія Михайлівна (смт. Білозерка);
  • Піскун Олександра Миколаївна (смт. Білозерка);
  • Щербина Василь Антонович (смт. Білозерка);
  • Шпак Віра Олексіївна (с. Томина Балка);
  • Капустнікова Ганна Володимирівна (с. Томина Балка);
  • Ткачук Ганна Іванівна (с. Зорівка).