Триває благодійна акція “Поділись продуктами – допоможи ближньому!”

Триває благодійна акція “Поділись продуктами – допоможи ближньому!”, яку селищна рада проводить спільно із волонтеркою Анною Борсук. В рамках акції йде збір продуктів першої необхідності для людей похилого віку, одиноких матерів, людей з інвалідністю, багатодітних сімей. Дякуємо всім мешканцям громади, хто відгукнувся. Акція триватиме впродовж сьогоднішнього дня до 17:00 годин. Якщо виявили бажання допомогти – приносьте продукти до селищної ради. Тут їх розсортують і вже завтра передадуть потребуючим, списки яких підготували соціальні працівники та Анна Борсук.

“Дякуємо Анні Борсук, що допомагає нам провести благодійну акцію, – говорить секретар ради Євген Шепель. – Окрема подяка всім мешканцям громади, які не залишились осторонь від проблеми і беруть участь у заході. Чекаємо на вас. Ми працюємо до 17:00”.