Сьогодні відбулось засідання виконкому селищної ради

Сьогодні, 31 березня, відбулось засідання виконавчого комітету селищної ради.

Розглянувши протокол постійної комісії з питань гуманітарної політики та соціального захисту населення члени виконкому надали матеріальну допомогу на лікування мешканцям громади, зокрема онкохворим, на післяопераційне лікування та лікування програмним гемодіалізом. Також були затверджені накладення адміністративного стягнення у вигляді попередження на порушників.

Окрім цього встановили поливний сезон присадибних земельних ділянок на території с. Томина Балка, с. Новодмитрівка та на території с. Надеждівка та с. Зорівка з 15 квітня по 30 вересня 2020 року.

Нагадаємо, що на минулому засіданні виконкому встановили поливний сезон присадибних земельних ділянок на території смт. Білозерка, с. Розлив, с. Черешеньки з 01 квітня по 01 жовтня 2020 року.