Комісія з питань ТЕБ та НС селищної ради прйняла ряд важливих рішень

Сьогодні відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій селищної ради.

Спираючись на доручення регіональної комісії з питань ТЕБ та НС ХОДА були прийняті відповідні рішення:

1. МКП «Водограй» та приватним підприємцям проводити продаж питної води на підпорядкованій території.
  2. Робочій групі спільно з представниками Держпродспоживслужби провести комісійні перевірки пунктів розливу питної води на території Білозерської об’єднаної територіальної громади на предмет дотримання вимог ДСанПІН 2.2.4-171-10 та виконання карантинних заходів.
  3. Керівникам комунальних підприємств «Водограй», «Веселка», «Надія» забезпечити знераження питної води відповідно до Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».
  4. Кисілю О.В. довести до відома приватним підприємцям, які здійснюють свою діяльність на зупинках громадського транспорту Білозерської об’єднаної територіальної громади обов’язково забезпечувати заходи щодо проведення санітарної обробки об’єктів торгівлі та даних зупинок громадського транспорту.
  5. Москаленку О.М. довести до відома голів ОСББ, провести роботу з мешканцями щодо обов’язкової санітарної обробки під’їздів.
  6. Довести до відома приватних підприємців щодо порядку пропуску та кількості одноразових знаходження покупців (з урахуванням персоналу) в торгівельних залах суб’єктів господарювання для забезпечення санітарних норм під час карантинних обмежень. Дану інформацію розмістити при вході в магазини для контролю відповідними службами.

Завантажити:  Протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №9