Визначено заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області

Визначено заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області

Про заходи з протидії поширенню коронавірусної інфекції в області під час прес-брифінгу доповіли перший заступник голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій, заступник голови ОДА Вадим Чабан та директор Департаменту здоров’я Віктор Короленко.

На сьогодні в області здійснюються санітарно-епідеміологічні заходи. Дмитро Бутрій повідомив про закриття торгово-розважальних зон: фітнес-клубів, кафе, ресторанів, спортивних залів.
Також під час селекторної наради головам РДА й ОТГ було надано низку доручень, зокрема щодо ситуації з одинокими людьми й соціально незахищеними верствами населення. На місцях мають сформувати мобільні групи, які доставлятимуть продукти харчування та ліки даним категоріям осіб в умовах карантину.

Всі заклади охорони здоров’я області переведено у режим підвищеної готовності. За словами директора Департаменту здоров’я Віктора Короленка, вводяться обмеження на відвідування у відділеннях лікарень.


Наразі базовою для надання медичної допомоги хворим у разі поширення коронавірусу є Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського. Крім того, в області визначено 10 опорних закладів охорони здоров’я, які мають інфекційні бокси та інфекційні відділення.

Також область буде забезпечено медичними масками. Про це повідомив Вадим Чабан.

«Ми їх отримали, але не мали сертифікатів на використання. На сьогодні підтверджена можливість їх використання – всі 225 тисяч масок будуть направлені до закладів охорони здоров’я для подальшого їх розповсюдження», – повідомив Вадим Чабан.

Учасники прес-брифінгу наголосили на важливості зберігання спокою серед громадян, адже карантинні заходи спрямовані на убезпечення здоров’я людей.

Джерело: офіційний сайт ХОДА

Інші новини