Міжнародний жіночий день: як відзначили свято в закладах культури та освіти Білозерської громади, фотозвіт

Учні наукового ліцею ім. О.Я. Печерського підготували святкову вітальну програму до дня 8 березня. Щирі дитячі слова привітання, промінь дитячої любові, ніжності торкнувся кожної жінки, яка  в ліцеї.

Учні ЗПЗСО №2 в своїх класних родинах вітали матусь та бабусь зі святом 8 Березня. Діти показували казки, читали вірші, танцювали та співали. У закладі проходили показові уроки.

У ЗПЗСО №3 було проведено родинні свята. Учні вітали своїх найрідніших людей: бабусь, матусь, сестричок, однокласників. Центр молодіжного дозвілля учнівського самоврядування підготував для працівників закладу вітальну програму «Славімо жінку!».

У Томинобалківському ЗПЗСО проведена загальношкільна лінійка та класні виховні заходи присвячені 8 Березня. Усі присутні отримали гарний святковий настрій.

В Надеждівському ЗПЗСО провели тематичні  ігри «Нумо, дівчата!», «Свято Весни». Наприкінці для всіх охочих працювала святкова дискотека. окрім цього у школі була створена фотозона.

У Томинобалківському будинку культури ім. Б.Ступки відбулося свято весни «Жінка, оспівана піснею». Святковий концерт пройшов в затишній, веселій, бадьорій та цікавій атмосфері. Танці, гуморески, пісні. Глядачі із захватом дивилися концертні номери та вдячно аплодували артистам. Хочемо подякувати юним артистам: Ляшок Анні, Лісковій Вероніці, Слободянюк Анні, Костенюк Даші, Слободянюк Надії, Гончаровій Варварі, Гончаровій Олександрі, Слободянюку Андрію, Катрич Маргариті, Нечипорук Вікторії, Мимруку Данилу та Станіславському хореографічному колективу «Азарт» за подароване свято.

В Черешенському сільському клубі був проведенний захід “А жінка буває на весну так схожа.” У святковому дійстві приймали участь діти із гуртка та розливнянський бібліотекар Світлана Кошолап. Діти розповіли вірші ,привітали котиками всіх дівчаток та жінок.Були виконанні пісні про весну та кохання.

 

 

Інші новини