Привітання секретаря ради Євгена Шепеля з Міжнародним жіночим днем

Прийміть найтепліші вітання з нагоди Міжнародного Жіночого дня!

Одвічні жіноча мудрість, терпіння, вміння розуміти, підтримувати і прощати, дарувати натхнення, віру та оптимізм – одна з вирішальних складових Жінки.

Пам’ятаю, як в дитинстві я дарував мамі та сестрі подарунки зроблені своїми руками, а саме листівки з привітаннями. Мій корявий почерк та незграбно вирізана вісімка, так смішно прикрашали листівку, але це було від щирого серця, і для моїх рідних це був найкращий подарунок. Тож хочу побажати вам, щоб у цей день Ви приймали тільки найщиріші вітання від чоловіків, адже саме подарунок від серця і є безцінним.

Бажаю Вам любові й поваги, нев’янучої краси, омріяного щастя та вічної молодості, нехай весна несе сонячне тепло, благополуччя та світлу надію на щасливе, красиве життя. Радості Вам, оптимізму, святкового настрою, миру і добра!

З повагою секретар селищної ради Євген Шепель