ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акту

Білозерська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту  Білозерської селищної ради:

1. «Про встановлення на території Білозерської селищної ради ставки єдиного податку та транспортного податку на 2021 рік»,

Розробник проекту – Білозерська селищна рада.

Мета проекту – встановлення на території Білозерської селищної ради місцевих податків та зборів у відповідності до Податкового кодексу України та з урахуванням вимог Закону України «Про засади державної  регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Пропозиції та зауваження приймаються розробником проекту в письмовій формі за поштовою адресою: 75000 Херсонська обл., смт. Білозерка, вул. Свободи,83.

Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить 1 (один) місяць з дня його оприлюднення в друкованих ЗМІ.

З проектом рішення  та аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися  на офіційному веб-сайті Білозерської селищної ради.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ “Про встановлення на території Білозерської селищної ради ставки єдиного податку та транспортного податку на 2021 рік”

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ