«Допоможемо зимуючим птахам»: учні Томинобалківської школи беруть участь в екологічній акції

Пропаганда екологічних знань за збереження довкілля та примноження природних багатств рідного краю має велике значення.

З метою надання допомоги зимуючим птахам учні Томинобалківської школи розмістили на території закладу 13 годівничок та 4 шпаківні, намалювали малюнки, які прийматимуть участь в обласній акції «Допоможемо зимуючим птахам».

Розвитку бережливого ставлення до природи сприяє і всеукраїнський конкурс дитячих малюнків «Зоологічна галерея», на який учні Томинобалківської школи також підготували роботи.

«Захоплення красою Землі, де жили діди і прадіди, де нам судилося прожити життя, повторити себе в дітях, постаріти і піти в землю, яка народила нас, – це найважливіше емоційне джерело любові до Батьківщини”, говорив В.Сухомлинський.

Екологічна робота, проведена у школі, безперечно сприяє всебічному розвитку школярів, формуванню розвиненої компетентної особистості, громадянина сучасної української держави.