“Крим – це Україна”: в закладах культури Білозерської громади відбулися інформаційно-освітні заходи

З нагоди 6-ї річниці окупації Криму в закладах культури громади відбулися інформаційно-освітні заходи.

В Розливнянському сільському клубі відбулася тематична зустріч з учнями старших класів «Мій  Крим».

В Черешенському сільському клубі проведений захід “26 лютого День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь”. Діти намалювали українські символи, написали плакат “Крим – це Україна” та прослухали вірш поетеси Л. Буджурової “Коли ми повернемось.”

Відвідувачів Томинобалківської сільської бібліотеки було запрошено до дискусії з одним питанням: “Що для мене є Крим?” та підготовлено інформаційні листівки.