У Білозерці відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виведення військ з Афганістану

15 лютого Україна відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річницю виведення військ з Афганістану. Цей день – нагадування для всіх поколінь українців про взірець мужності, самовідданості, вірності військовому обов’язку, яким стали воїни-інтернаціоналісти.

Напередодні, 14 лютого, у Білозерці пройшли урочисті заходи з цього приводу. Вшанувати воїнів-інтернаціоналістів, біля пам’ятного меморіалу, зібралися їх побратими, представники трудових колективів, активісти, керівництво громади та району.

За активну громадську позицію, патріотизм при виконанні військового обов’язку голова райдержадміністрації відзначив почесними грамотами воїнів-афганців Олексія Козарика, Олега Булигіна та Олександра Волошина. Музичне привітання воїнам подарували Сергій Свирида та Юлія Сікоза. Зі словами привітання до учасників заходу звернулись секретар селищної ради Євген Шепель, голова райдержадміністрації Андрій Неделько та голова районної ради Аліна Науменко.

«Я хочу подякувати вам, шановні друзі, за те, що залишися вірними своєму військовому обов’язку! Сьогодні воїни-інтернаціоналісти показують нашій молоді яскравий приклад того, яким потрібно бути, як необхідно служити своїй Батьківщині! Зичу всім міцного здоров’я, благополуччя та мирного неба! Слава Україні!» – сказав Євген Шепель.

Присутні вшанували героїв хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіалу воїнів-інтернаціоналістів.