Подяка за допомогу під час ліквідації наслідків негоди

Зимова погода завжди непередбачувана. До снігових заметів наче й готувалися заздалегідь, проте, як показала ситуація, без спільних зусиль наслідки негоди самотужки не подолати. Білозерська громада вкотре продемонстрував єдність дій у складних ситуаціях.

У Білозерці розчищенням доріг від снігових заметів займалася дорожня служба «Райавтодор» на чолі з керівником Андрієм Маляренком. Окрім цього, цілковито безоплатно, до ліквідації негоди долучився і місцевий підприємець Анатолій Ляшенко.

У Томинобалківському старостинському окрузі техніку і працівників для розчищення снігу надав керівник СТОВ «Дніпро» Андрій Пастушенко. Надеждівський старостинський округ рятували від негоди «Райавтодор» та керівник ТОВ «Мрія» Леонтій Новак.

Окрім снігових заметів на дорогах, сильні пориви вітру знешкодили деякі лінії електропередач. І якщо у Білозерці ремонт проводили працівники Херсонобленерго, то у Надеждівці «захльости» на лініях електропередач довелося ліквідовувати місцевим мешканцям М.П. Пономаренку та О.М. Ковбасі, з чим вони справилися на відмінно.

Білозерська селищна рада висловлює щиру вдячність усім, хто брав безпосередню участь у ліквідації наслідків негоди. Дієва координація зусиль і відповідне реагування унеможливило виникнення надзвичайних ситуацій. Ви молодці!