ПОПЕРЕДЖЕННЯ про стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності (СМЯ ІІ) по Херсонській області та м. Херсону

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

про стихійні метеорологічні явища ІІ рівня небезпечності (СМЯ ІІ)

по Херсонській області та м. Херсону

У зв’язку з переміщенням активного циклону з Балкан на території Херсонської області та м. Херсону 05-06 лютого 2020 року очікуються складні погодні умови: сильні опади у вигляді дощу з мокрим снігом, 06 лютого – сильний сніг. Вітер південно-західний з переходом на північний 15-20 м/с, пориви 25-30 м/с.

Ожеледь, на дорогах ожеледиця, налипання мокрого снігу, утворення снігового покриву висотою 15-20 см. Зниження температури повітря вночі 06 лютого до 5 морозу, вдень близько 00.

Прохання до власників автотранспортних засобів не виїзджати на дороги без нагальної потреби та не залишати автомобілі на дорогах щоб не перешкоджати снігоприбиральним засобам.

Власникам магазинів, приватним підприємцям та населенню забезпечити прибирання снігу на прилеглій території.